live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Молодий чоловік з Альцгеймером одружується до того, як втратити пам'ять

31-річний хворий з деменцією вирішив одружитися на любові свого життя до того, як хвороба позбавить його пам'яті

Про це повідомляє видання Metro.

Деніел Бредбері, який страждає від термінальної форми хвороби Альцгеймера одружився на своїй нареченій Джордан 11 серпня.

Пара з Ноттінгему запланувала своє весілля через три місяці після того, як Деніелу поставили діагноз. "У нас був такий особливий і пам'ятний день", - сказала 30-річна Джордан про весілля. "Ми відчували, немов ми моргнули, і день закінчився, але ми не могли бути щасливішими, ніж тоді", - каже вона.

Вона додала, що вся їх родина підтримала їх, і багато хто їхав через усю Великобританію, щоб потрапити на весілля.

Деніел записав свою клятву на папері, щоб зберегти її для дружини на майбутнє.и"Він сказав мені, що сподівається - в майбутньому, коли він не зможе повторити ці слова а його пам'ять зникне, я пам'ятатиму і плекатиму ці слова, адже він завжди буде це відчувати". 

Рідкісна форма хвороби Альцгеймера викликана мутацією в гені під назвою PSEN1. Даніель успадкував ген від свого батька Адріана, який помер в 1999 році, у віці 36 років. Тепер подружжя бояться за своїх 18-місячних близнюків Джаспера і Лолу, у яких є 50-відсотковий шанс наслідувати хворобу. 

Наразі пара хоче отримати якомога більше заповітних спогадів. Раніше вони запустили сторінку зі збору коштів для поїздки в Disney World Florida.Їх вразило, коли більше 900 людей пожертвували трохи менше 20 000 фунтів стерлінгів - коли їх метою було 10 000. 

Головний виконавчий директор товариства Альцгеймера Джеремі Хьюз сказав: "Від імені Товариства Альцгеймера я хотів би привітати Даніеля і Йордану з їх весіллям. Їх сміливе рішення поділитися своєю історією допомогло підвищити поінформованість про деменцію , а їх підтримка Memory Walk допоможе зібрати життєво важливі дані, які допоможуть нам перемогти деменцію через дослідження". 

новини партнерів

13 грудня, 2019 п'ятниця

13 грудня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати