live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У логотипах фастфудів використовують жовтий колір. Чому саме його

Часто логотипи фастфуд-брендів "фарбують" у жовтий колір. Це не просто елемент дизайну: він спонукає людину придбати їжу

Про це пише Metro.

Більшості достатньо 90 секунд, щоб прийняти рішення щодо покупки. Від 62% до 90% споживачів приймають це рішення, ґрунтуючись на привабливості кольору логотипу чи вивіски.

McDonald’s, Subway, чи жовтий фон у логотипі Burger King - в усіх цих логотипах є жовтий колір. Він дає відчуття комфорту і надійності. Адже фастуд повинен бути саме таким - швидким, зручним і передбачуваним.

null

null

Крім того, жовтий асоціюється з благополуччям і теплотою і добре виділяється.

Добре поєднувати червоний і жовтий. Цю стратегію ще називають принципом "кетчупу і гірчиці". Червоний викликає апетит і спонукає до імпульсивності, жовтий дарує відчуття задоволення і комфорту.

null

"Суть маркетингу в тому, щоб побудувати з людьми емоційний зв'язок; створити історію, яка відгукнеться в їх надії, мрії та побоюваннях. Кольору в цьому належить провідна роль. Усвідомлюємо ми чи ні, у кольорів є конотації, виходячи з яких ми виносимо моментальні судження”, - говорить консультант з маркетингу Ніккі Хесфорд.

  •  

новини партнерів

10 липня, 2020 п'ятниця

10 липня, 2020 п'ятниця

9 липня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати