live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Allseeds нарощує потужності по перевалці рослинних олій у порту Южний. Новини компанії

Компанія Allseeds Black Sea на причалі партнерів - “ТІС-Контейнерний термінал” - у порту Южний разом із Risoil S. A. здійснила завантаження рекордної суднової партії соняшникової олії в Україні - 47,43 тис. тонн на 183-метровий танкер GREEN HELLAS

Відправник вантажу - компанія Кернел Трейд, найбільший виробник і експортер соняшникової олії з Чорноморського басейну на світові ринки, повідомляє Allseeds Black Sea.

Завдяки партнерам з “ТІС-Контейнерний термінал” стало можливим разом завантажити рекордну для України партію олії за найкоротший термін, менш, ніж за 2 доби. Причал №22 контейнерного терміналу ТІС вперше прийняв цей танкер - одне з найбільших суден такого типу. При цьому паралельно завантажували олiю на інше судно на причалі №19, бо завдяки інноваціям з’явилася можливість здійснювати завантаження олії одночасно на п’яти причалах компанії ТІС.

Зараз Allseeds Black Sea на майданчику свого олійновидобувного комплексу у порту Южний добудовує резервуари зберігання олій,доводячи їх парк до 132 тис.тонн. Це дасть змогу завантажувати 1300 тонн олії за годину або танкер 50 тис.тонн - за 40 годин. Ми стаємо конкурентноспроможними  у порівнянні з іншими світовими терміналами! А порт Южний може стати своєрідним світовим олійним хабом, даючи можливість завантажувати великі судна на одному причалі з дуже великою швидкістю, чого не може забезпечити жоден інший порт України. 

Для довідки - при завантаженні  танкера-“рекордсмена” фрахтувальник заощадив біля 8 доларів США на 1 тонні на ставці фрахту і додаткових зборах або загалом біля 400 000 доларів США. Це є кращим підтвердженням ефективності створеної інфраструктури.

Діючи згідно з планом розвитку, Allseeds найближчим часом планує збільшити резервуарний парк Терміналу рослинних олій до 200 тис. тонн та розпочати будівництво соєвого заводу.

новини партнерів

‡агрузка...

22 жовтня, 2019 вівторок

22 жовтня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати