live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Треба збільшувати військовий бюджет України, а не соціальний. Інакше Росія закінчуватиметься в Ужгороді, - Портников

Проблема повернення контролю над українською частиною акваторії Азовського моря, як і повернення Криму та окремих районів Донбасу, лежить у міжнародно-правовій площині й не має швидкого вирішення

Про це заявив 8 вересня 2018 року відомий український громадський діяч, публіцист та журналіст Віталій Портников у своїй авторській програмі "Суботній політклуб" на телеканалі Еспресо.TV.

Треба просто скзати чесно: доки Росія окуповує Крим і доки Росія не буде дотримуватися норм міжнародного права ми, все що можемо загубити, все загубимо. Це така реальність. Вона сумна. Іншої реальності немає у мене для Вас.

...Захищати можна - можна йти з позовами до міжнародних судів, можна там судитися, можна "роздягати" Росію, як ми "роздягаємо" "Газпром" умовно кажучи. І тоді досягати якихось компромісів, коли будуть відчувати, що втрачають гроші. Але це процеси на десятиріччя. 

Ми няк не можемо погодитися з думкою, що усі ці процеси, з якими ми живемо - Крим, Донбас, війна, Азовське море, стосунки з Росією, міжнародні суди - це все на десятиріччя", - наголосив він.

За словами Портникова, українському суспільству слід навчитися жити поряд з країною-агресором, як хтось мешкає по сусідство із "алкоголіком з сокирою і нікуди цю людину висилити не можна, тому що це не сокира, а ядерна зброя".

"Ми можемо робити те, що ми можемо робити: йти в бік НАТО, йти в бік Євросоюзу, сильна армія. Витрачати більше грошей на військові бюджети, перепрошую, ніж на соціальні програми! Тому що якщо витрачати менше грошей, то скоро українських пенсіонерів буде годувати Путін. Ось і все. Це прості істини", - пояснив журналіст.

Водночас, тим, хто з цим не хоче погоджуватися, він дав "одну пораду": 

"Приєднатися до Російської Федерації областями. І ці проблеми відразу закінчаться. Наступного дня будемо жити, як у Тамбовській чи Вологодській області. Без всякої війни, без всяких проблем, без всякої російської окупації, тому що це й так буде Росія. Під захистом Путіна і російських збройних та ракетно-космічних сил. Просто Росія закінчуватиметься в Ужгороді.

Але якщо ми хочемо з вами жити в Україні, ми мусимо бути готовими до довгої, серйозної, наполегливої і часом кровопролитної боротьби".

  • Нагадаємо, політолог, головний редактор журналу "Ї" Тарас Возняк вважає, що передвиборчі обіцянки деяких кандидатів у президенти та політичних сил щодо можливості швидкого встановлення миру з російськими військами коштом капітуляції чи територіальних поступок слід розглядати як маніпуляції.

новини партнерів

‡агрузка...

19 жовтня, 2019 субота

18 жовтня, 2019 п'ятниця

19 жовтня, 2019 субота

18 жовтня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати