//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Калинівський машинобудівний завод: технологія TankSys® - сучасний погляд на ємності. Новини компанії

Понад 30 років ПрАТ "Калинівський машзавод" розробляє та виготовляє ємності TankSys® з нержавіючої сталі різноманітного технологічного призначення

Вже понад 30 років одним з напрямків діяльності провідного машинобудівного підприємства ПрАТ "Калинівський машзавод" є розробка, виготовлення та монтаж ємностей TankSys® з нержавіючої сталі різноманітного технологічного призначення об’ємом до 150 м3, які широко використовуються в молочній, пивній, фармакологічній та хімічній промисловості, виробництві фруктових та овочевих соків, виноробній галузі.

Ємності виготовляють в різних варіантах виконання, комплектують додатковим устаткуванням, мішалками різних типів, рубашками нагріву або охолодження, засобами автоматичного керування процесами.

Для підвищення якості продукції, було прийнято рішення про придбання та впровадження у виробництво сучасного обладнання для автоматичного зварювання нержавіючої сталі та закатки днищ. Внутрішню поверхню ємностей полірують і перевіряють спеціальними приладами по класу шорсткості Ra 0,8. Сертифіковано систему управління якістю, що відповідає вимогам стандарту ІSO 9001:2015.

Додаткова інформація про ємності TankSys® та інше обладнання, виробництва ПрАТ «Калинівський машзавод», представлена на офіційному сайті – kmbp.com.ua.

Запрошуємо відвідати наше підприємство.

null

null

новини партнерів

‡агрузка...

22 березня, 2019 п'ятниця

22 березня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати