live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Калинівський машинобудівний завод: технологія TankSys® - сучасний погляд на ємності. Новини компанії

Понад 30 років ПрАТ "Калинівський машзавод" розробляє та виготовляє ємності TankSys® з нержавіючої сталі різноманітного технологічного призначення

Вже понад 30 років одним з напрямків діяльності провідного машинобудівного підприємства ПрАТ "Калинівський машзавод" є розробка, виготовлення та монтаж ємностей TankSys® з нержавіючої сталі різноманітного технологічного призначення об’ємом до 150 м3, які широко використовуються в молочній, пивній, фармакологічній та хімічній промисловості, виробництві фруктових та овочевих соків, виноробній галузі.

Ємності виготовляють в різних варіантах виконання, комплектують додатковим устаткуванням, мішалками різних типів, рубашками нагріву або охолодження, засобами автоматичного керування процесами.

Для підвищення якості продукції, було прийнято рішення про придбання та впровадження у виробництво сучасного обладнання для автоматичного зварювання нержавіючої сталі та закатки днищ. Внутрішню поверхню ємностей полірують і перевіряють спеціальними приладами по класу шорсткості Ra 0,8. Сертифіковано систему управління якістю, що відповідає вимогам стандарту ІSO 9001:2015.

Додаткова інформація про ємності TankSys® та інше обладнання, виробництва ПрАТ «Калинівський машзавод», представлена на офіційному сайті – kmbp.com.ua.

Запрошуємо відвідати наше підприємство.

null

null

новини партнерів

21 жовтня, 2018 неділя

20 жовтня, 2018 субота

21 жовтня, 2018 неділя

20 жовтня, 2018 субота

19 жовтня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати