live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

КМДА: Київ чекає на постанову Кабміну, яка дозволить укласти нову угоду з "Нафтогазом"

Київ очікує до кінця тижня публікацію відповідної постанови Кабінету Міністрів, що дозволить вже до кінця вересня виконати алгоритм врегулювання питання заборгованості та укласти угоду з НАК "Нафтогаз України" на постачання природного газу

Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, передає прес-центр КМДА. 

"Ми очікуємо до кінця тижня публікації відповідної постанови КМУ, яка дозволяє провести фінансування щодо різниці в тарифах перед теплопостачальними підприємствами. Після цього буде здійснений процес розрахунків", - сказав Петро Пантелеєв.

Він зауважив, що місто орієнтується на кінець вересня в реалізації алгоритму врегулювання заборгованості, щоб відновити постачання газу від НАК "Нафтогаз".

Посадовець зауважив, що ключовою перевагою цього алгоритму для міської громади є те, що мова не йде про відшкодування боргу з міського бюджету та про можливість списання штрафних санкцій.

"Ми говоримо про те, що досягнуто двох базових і важливих принципів. Перший: ми виводимо "за дужки" штрафні санкції. Друге: заборгованість, що є предметом обговорення для передачі комунальному підприємству може бути передана лише за умови отримання еквівалентного компенсатора, одним з яких може бути дебіторська заборгованість. Але це питання ще має бути чітко узгоджене господарюючими суб’єктами", – зауважив заступник голови КМДА.

 

 
Все по темі

новини партнерів

17 січня, 2019 четвер

17 січня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати