live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Росія уникає міжнародних переговорів з відновлення територіальної цілісності України, бо має намір продовжувати агресію,- Арсеній Яценюк зустрівся з Куртом Волкером

Лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк зустрівся зі спецпредставником Держдепартаменту США з питань України, послом Куртом Волкером

"Росія уникає міжнародних переговорів з відновлення територіальної цілісності України, оскільки має намір продовжувати агресію. На цьому етапі агресія полягатиме у прямому втручанні у вибори в Україні, масштабній інформаційній пропаганді і спробі здійснити політичний реванш в нашій державі завдяки своїй прямій агентурі", - підкреслив лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк у своєму дописі на Facebook по завершенні зустрічі зі Спеціальним представником Державного департаменту Сполучених Штатів з питань України, послом Куртом Волкером 14 вересня.

Арсеній Яценюк підкреслив, що цінує принциповість і чіткість позиції Курта Волкера щодо цих питань: «Ми предметно обговорили стан міжнародного переговорного процесу з врегулювання, і актуальні проблеми безпеки, і ряд внутрішніх політичних питань в Україні».

"Усіма силами Росія намагається зламати єдність і консолідованість демократичних союзників проти її агресії. Значну тривогу викликають спроби Кремля повернути свою делегацію до Парламентської асамблеї Ради Європи. Тиск відчувається й на інших фронтах", - написав він.

Першочергова мета Росії, наголосив лідер "Народного фронту" - пом’якшити санкційний режим.

"Важливо не допустити навіть шансу для цього", - підкреслив Арсеній Яценюк.

 

новини партнерів

12 грудня, 2019 четвер

12 грудня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати