live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Серед функцій Інституту книги - підтримка українських письменників в Україні і за кордоном, - Княжицький

Функції Інституту книги полягають в підтримці українських письменників, яких мають знати не тільки в Україні, а й за кордоном

Про це у вівторок, 18 вересня у Львові заявив голова Комітету з питань культури і духовності, народний депутат України Микола Княжицький.

В рамках восьмого засідання парламентського комітету Асоціації Україна - ЄС офіційна делегація відвідала прес-сніданок, який проходить напередодні 25-го Форуму видавців. Говорили, зокрема, про роль Інституту книги, новообраним директором якого нещодавно стала президент Форуму видавців Олександра Коваль.

Народний депутат Микола Княжицький зазначив, що саме з львівського форуму народилася ідея створити цей Інститут. Такі інституції вже успішно працюють в інших країнах Європи.

"Функції Інституту книги полягають в підтримці українських письменників, яких мають знати не тільки в Україні, а й за кордоном. Отже, потрібна серйозна підтримка перекладів", - зазначив голова комітету з питань культури і духовності.

Також він наголосив на необхідності модернізації українських бібліотек, в маленьких містах та селищах, зокрема.

null

null

  • Нагадаємо, Форум видавців проходитиме з 19 по 23 вересня. Це найбільший літературний захід. В ньому візьмуть участь письменники, видавці, передбачено близько 1000 культурних та освітніх заходів.

 

новини партнерів

14 грудня, 2018 п'ятниця

14 грудня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати