live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Серед функцій Інституту книги - підтримка українських письменників в Україні і за кордоном, - Княжицький

Функції Інституту книги полягають в підтримці українських письменників, яких мають знати не тільки в Україні, а й за кордоном

Про це у вівторок, 18 вересня у Львові заявив голова Комітету з питань культури і духовності, народний депутат України Микола Княжицький.

В рамках восьмого засідання парламентського комітету Асоціації Україна - ЄС офіційна делегація відвідала прес-сніданок, який проходить напередодні 25-го Форуму видавців. Говорили, зокрема, про роль Інституту книги, новообраним директором якого нещодавно стала президент Форуму видавців Олександра Коваль.

Народний депутат Микола Княжицький зазначив, що саме з львівського форуму народилася ідея створити цей Інститут. Такі інституції вже успішно працюють в інших країнах Європи.

"Функції Інституту книги полягають в підтримці українських письменників, яких мають знати не тільки в Україні, а й за кордоном. Отже, потрібна серйозна підтримка перекладів", - зазначив голова комітету з питань культури і духовності.

Також він наголосив на необхідності модернізації українських бібліотек, в маленьких містах та селищах, зокрема.

null

null

  • Нагадаємо, Форум видавців проходитиме з 19 по 23 вересня. Це найбільший літературний захід. В ньому візьмуть участь письменники, видавці, передбачено близько 1000 культурних та освітніх заходів.

 

новини партнерів

29 січня, 2020 середа

28 січня, 2020 вівторок

29 січня, 2020 середа

28 січня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати