//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Війна та репресивний апарат з'їдають 40% куцого бюджету Росії, - Шлосберг

Неймовірне збільшення кількості і повноважень силовиків, а також військові компанії в Україні та Сирії перенавантажують і без того слабкий державний бюджет РФ

Про це відомий російський опозиціонер, один з керівників партії "Яблуко" Лев Шлосберг заявив в ефірі щотижневої програми "Студія Захід з Антоном Борковським" на телеканалі Еспресо.TV.

"З точки зору силової складової російської влади - вона досягла максимуму в порівнянні з усім попереднім століттям. Якщо порівнювати роль силовиків в управлінні державою, починаючи з 1917 року, після Жовтневого перевороту, то вона зараз досягла в Росії в історичному контексті найвищого рівня", - зазначив політик.

Відповідно, змінилася й структура витрат держави.

"Щоб глядачам була зрозуміла картина: увесь федеральний бюджет Російської Федерації, власне, бюджет держави Росія становить понад 16 трлн руб., усі бюджети регіонів Росії разом з місцевим самоврядуванням - ще 16 з невеликим. І ось ця сума 32-33 трлн руб., які сьогодні є бюджетними грошима, це всі гроші, які сьогодні є в Росії", - наголосив Шлосберг.

За його словами, насправді то "дуже маленькі гроші".

"Це абсолютно недостатньо для такої країни як Росія. Проте, з цих грошей не відома нам сума, але ми розуміємо що йдеться про трильйони рублів, витрачається на воєнщину. У нас витрати силовиків, включно з армією, в бюджеті становлять 40%. У нас закриті статті бюджету, тобто безпосередньо секретні статті, це 17% (на момент затвердження, потім цифра може зміниться). І коли постає питання "Друзі, нам не вистачає на війну 2-3 трлн, де нам їх узяти?", відповідь є простою: "Як у кого? У холопів".

Саме тому, зазначив Шлосберг, доля державних пенсій в Росії зараз під питанням.

  • Як вважає президент Інституту Східного партнерства (Ізраїль) Авраам Шмулевич, Путін готується розпочати Третю світову війну, на підготовку до якої йому потрібно ще 10 років

новини партнерів

‡агрузка...

24 квітня, 2019 середа

23 квітня, 2019 вівторок

24 квітня, 2019 середа

23 квітня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати