//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Яку дозу радіації отримають астронавти за 6 місяців польоту на Марс, - дослідження

Подорожуючи до Марса протягом шести місяців, астронавти отримають 60% від рекомендованої дози радіації за всю кар'єру

Про це йдеться в дослідженні місії ESA ExoMars.

"Радіаційні дози, накопичені астронавтами в міжпланетному просторі, будуть в кілька сотень разів більше, ніж дози, накопичені людьми за той же період часу на Землі, і в кілька разів більше, ніж дози астронавтів і космонавтів, що працюють на Міжнародній космічній станції. Наші результати показують, що сама подорож забезпечила б дуже значний вплив для астронавтів з боку радіації", - розповіла науковий співробітник ESA Йорданка Семково.

Згідно з даними вимірів, за шість місяців подорожі до Марса астронавт піддасться впливу радіації, яка складає не менше 60% від загального ліміту дози рекомендованого для космонавта за всю кар'єру опромінення.

Космічна і сонячна радіація може стати причиною проблем із зором, призвести до деменції та раку. Раніше вчені вважали, що політ на Марс в один бік піддасть космонавта впливу, що в 15 разів перевищує ліміт, встановлений для працівників АЕС. Захисні протирадіаційні щити або жилети не гарантують повного захисту, до того ж вони недешево обходяться, оскільки збільшують загальну вагу обшивки.

Читайте також: Знайти 20 тисяч екзопланет за 2 роки. Все, що варто знати про новий телескоп від NASA

  • Незвичайний нахил Урана, який відрізняє його орбіту від інших у Сонячній системі, може бути пов'язаний із зіткненням з величезною крижаною протопланетою, вдвічі важчою за Землю.
  • Вперше отримали фото новонародженої планети: європейські астрономи вперше в історії сфотографували планету на етапі формування в протопланетному диску, що оточує молоду зірку
  • Вчені стверджують, що знайшли докази існування водяних гейзерів на найменшому з чотирьох найбільших супутників Юпітера, які називаються галілеєвими, Європі.
  • Дізнайтесь, як це - летіти крізь Туманність Оріона. Астрономи і фахівці з візуалізації NASA скомбінували дані з космічних телескопів Hubble і Spitzer (видимий і інфрачервоний діапазони) і створили відео такого польоту.

новини партнерів

‡агрузка...

22 березня, 2019 п'ятниця

22 березня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати