Як "Динамо" та "Шахтар" розтрощили суперників у чемпіонаті України

У 9-му турі чемпіонату України з футболу "Динамо" перемогло "Десну", а "Шахтар" виграв у "Чорноморця"

Про це повідомляє "Чемпіон".

"Динамо" у матчі з "Чорноморцем вийшло вперед на 45-й хвилині, коли після навісу Віктора Циганкова зі штрафного головою забив Микита Бурда. На 67-й хвилині Циганков віддав ще одну результативну передачу - його простріл зліва замкнув Беньямін Вербич.

До розгромного рахунок на 74-й хвилині довів Томаш Кендзьора, який заштовхав м’яч у сітку після метушні у штрафному майданчику "Десни".

Крапку у матчі на 88-й хвилині поставив Віктор Циганков, який відзначився після стінки з Вербичем.

"Динамо" перемогло 4:0 та перервало шестиматчеву безвиграшну серію у різних турнірах. Кияни набрали 17 очок та вийшли на друге місце.

"Шахтар" у Харкові забив у ворота "Чорноморця" три голи у другому таймі. На 57-й хвилині восьмий м’яч у сезоні провів Жуніор Мораес. За 6 хвилин автогол у пасив записав Іван Трубочкін з "Чорноморця". До розгромного рахунок наприкінці матчу довів Тайсон, якому асистував Мораес.

"Шахтар" переміг 3:0 та набрав 24 очка. Найближчого переслідувача - "Динамо", команда Паулу Фонсеки випереджає на 7 очок.