"Манчестер Юнайтед зганьбився у Кубку англійської ліги

У 1/16 фіналу Кубка англійської ліги Манчестер Юнайтед програв клубу другого дивізіону - Дербі Каунті

Основний час матчу завершився внічию 2:2, а по пенальті команда Жозе Моурніью програла 7:8.

Рахунок в матчі вже на 3-й хвилині відкрив півзахисник МЮ Хуан Мата. На 59-й хвилині футболіст гостей Гаррі Вілсон забив м'яч у відповідь. На 67-й хвилині "Манчестер Юнайтед" залишився в меншості - вилучення за гру рукою за межами штрафного майданчика отримав голкіпер Серхіо Ромеро. "Дербі" вийшло вперед на 85-й хвилині зусиллями форварда Джека Мерріота, але півзахисник господарів Маруан Феллайні врятував команду.

В серії пенальті точнішими виявилися футболісти "Дербі". Єдиним, хто не зміг реалізувати одинадцятиметровий удар, став захисник "Манчестер Юнайтед" Філ Джонс.