live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

До держбюджету Італії хочуть закласти базовий дохід та нижчий пенсійний вік

Вимоги праворадикалів про 780 євро для бідних італійців щомісяця та раніший вихід на пенсію можуть внести до проекту бюджету на 2019 рік

Італійський міністр економіки Джованні Тріа оголосив, що бюджет Італії на 2019 рік міститиме базовий дохід для бідних людей та нижчий пенсійний вік.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Нагадаємо, ці заходи просували представники популістського "Руху 5 зірок", який зараз представлений у правлячій коаліції разом з правою партією "Ліга". Рух погрожував не голосувати за бюджет, якщо його вимоги не будуть виконані.

Під час передвиборчої кампанії "Рух 5 зірок" обіцяв для бідних італійців щомісячний дохід до 780 євро, тоді як "Ліга" мала намір ввести єдиний податок.

Читайте також: Тріумф радикалів. Вибори в Італії виграли євроскептики та популісти

Проект бюджету має бути представлений у четвер. Тріа зауважив, що існує потреба у “проникливій політиці”, щоб вирішити проблеми ринку та уникнути зіткнення з ЄС.

"Ми працюємо над поєднанням політики, яка показує кожному, що вони повинні довіряти Італії не лише у наших державних фінансах, а й у нашому економічному зростанні", - заявив Тріа.

Міністр економіки пояснив, що введення базового доходу "допоможе керувати соціальними наслідками процесу трансформації виробництва", також додавши, що надання людям можливості піти на пенсію раніше дасть компаніям молодшу, більш кваліфіковану робочу силу.

Читайте також: Чому деякі країни хочуть платити гроші громадянам просто так

На думку Тріа, бюджет буде збільшувати державні інвестиції, і що скорочення податків, яких підтримує Ліга, розпочнеться зі скорочення корпоративних податків у 2019 році, перш ніж поширюватися на фізичних осіб у наступні роки.

Однак міністр економіки так і не пояснив, яким чином фінансуватиметься базовий дохід та податкові заходи.

новини партнерів

11 грудня, 2019 середа

11 грудня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати