live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

New York Times звинуватило Трампа в нечесному отриманні 400 млн доларів спадщини

Президент США Дональд Трамп позиціонував себе як мільярдера, який самостійно заробив статок. Однак журналісти The New York Times виявили, що він отримав щонайменше 413 мільйонів доларів у сучасному еквіваленті від імперії нерухомості його батька, значна частина з яких - через податкові ухиляння в 1990-х роках

Про це йдеться у розслідуванні The New York Times.

"Президент Трамп брав участь у сумнівних схемах оподаткування протягом 90-х років, включно з випадками прямого шахрайства, що значно збільшило долю, яку він отримав від своїх батьків", - зазначається у розслідуванні.

Водночас Трамп заявляв, що не отримав від свого батька, будівельника Нью-Йорка Фреда Т. Трампа майже жодних коштів.

Однак журналісти NYT з посиланням на "велику кількість конфіденційних податкових декларацій та фінансових звітів" стверджують, що Трамп від дитячого віку і по сьогоднішній день отримав щонайменше у сучасному еквіваленті 413 мільйонів доларів з імперії нерухомості його батька.

"Значну частину цих грошей Трамп отримав, тому що він допомагав батькам ухилятися від податків. Він, його брати і сестри створили фіктивну корпорацію, щоб замаскувати мільйони доларів у подарунки від своїх батьків, показують записи та інтерв'ю", - розповідають журналісти.

У NYT з посиланням на отримані дані наголошують, що Дональд Трамп допоміг своєму батьку зробити неправильні податкові відрахування, завдяки чому вони не сплатили мільйони доларів податків.

"Він також допоміг виробити стратегію недооцінки батьківської нерухомості на сотні мільйонів доларів у податкових деклараціях, різко зменшивши податковий рахунок, коли це майно передали йому та братам і сестрам", - зазначається у розслідуванні.

Водночас ці податкові маневри зустріли невеликий опір у службі внутрішніх доходів США, відзначають журналісти.

Батьки президента Фред та Мері Трамп передали своїм дітям понад 1 мільярд доларів, за що повинні були б заплатити щонайменше 550 мільйонів доларів за 55-відсотковою податковою ставкою, яка накладається у США на подарунки та спадщину.

Однак журналісти стверджують, посилаючись на отримані дані, що батьки Дональда Трампа заплатили податки на загальну суму 52,2 мільйона доларів або близько 5 відсотків.

Журналісти NYT просили Дональда Трампа прокоментувати цю інформацію, однак він декілька разів відмовлявся це робити.

Натомість адвокат президента США Чарльз Дж. Хардер надав письмову заяву після того, як журналісти видання надіслали детальний опис своїх висновків.

"Заяви The New York Times про шахрайство та ухилення від сплати податків є 100 відсотків помилковими і такими, що дискредитують президента. Не було ніякого шахрайства або ухилення від сплати податків. Факти, на яких Times базує свої хибні твердження є надзвичайно неточними", - йдеться у заяві захисника Трампа.

Крім того, він стверджує, що Трамп делегував податкові стратегії родичам та фахівцям з питань оподаткування.

"Президент Трамп практично не мав ніякого відношення до цих питань. Ці справи були розглянуті іншими членами сім'ї Трампа, які самі не були експертами, і тому повністю покладалися на вищезгаданих ліцензованих фахівців, щоб забезпечити повне дотримання закону", - стверджує адвокат Трампа.

новини партнерів

30 вересня, 2020 середа

30 вересня, 2020 середа

29 вересня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати