live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Що таке "синдром надмірної тривоги" та як його позбутися. 5 порад МОЗ


фото: cordiamed
У МОЗ пояснили, що таке та чим шкідливий "синдром надмірної тривоги" і що робити, якщо його все ж виявлено

Про це написано на сайті міністерства.

Люди, які мають такий синдром, постійно переживають за свій стан здоров’я. Прості симптоми вони можуть сприймати як симптом серйозної хвороби. Через це постійно роблять додаткові аналізи чи обстеження, які самі собі призначають, і шукають в інтернеті інформацію про хвороби.

Часом він діє у зворотньому напрямку - людина взагалі не проходить жодні обстеження.

"Страх захворіти на серйозну хворобу може негативно позначатися на повсякденному житті. Науковці зазначають, що сама надмірна тривога і стрес підвищують ризики появи реальних хвороб, наприклад, серцево-судинних захворювань А додатковий стрес впливає на появу шкідливих звичок", - зазначають у МОЗ.

Як подолати синдром надмірної тривоги:

Ведіть щоденник. В ньому варто записувати те, що найбільше непокоїть з приводу здоров’я. Це допоможе проаналізувати ситуацію та зрозуміти, які проблеми варті уваги.

Інтернет не завжди хороший порадник. Люди, які надмірно хвилюються за своє здоров’я, схильні постійно звертатися до різних сайтів в інтернеті, щоб перевіряти наявні симптоми. Щоб цього уникнути, намагайтесь спеціально не заходити на ці ресурси, або ж за потреби заблокуйте їх.

Не ставте самостійно діагноз. Не дивлячись на те, що є багато ресурсів, де можна перевірити симптоми і визначити хворобу, обов’язково консультуйтесь з лікарем.

Намагайтесь відволіктись на інші справи. Лікарі радять намагатись відволіктись від тривожних думок про хвороби з допомогою прогулянок, занять фізичною активністю, читання чи спілкування з друзями.

Проконсультуйтесь зі своїм лікарем. В деяких випадках лікар може призначити спеціальне лікування або ж направити до психотерапевта.

новини партнерів

26 вересня, 2020 субота

26 вересня, 2020 субота

25 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати