live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Американку згвалтували у 15-річному віці. Через це вона судитиметься з Facebook

Мешканка Техасу, яка постраждала від насилля у 15-річному віці, подала позов до Facebook. Вона вважає, що соцмережа "дає необмежені можливості залучати дітей до торгівлі людьми"

Про це пише AP News.

У віці 15 років дівчину згвалтували і побили, коли її "продав" сутенер, який "подружився" з нею в соціальній мережі Facebook. У 2012 році він втерся до неї в довіру посилаючись на нібито спільних знайомих та друзів і пропонуючи роботу моделлю.

Коли дівчинка посварилася із матір'ю, то звернулася до нього за розрадою. Той в свою чергу забрав її з дому, "продав", а знімки виклав на сайті Backpage.com.

Згідно з позовом, Facebook повинен нести відповідальність за поведінку секс-торговців, тому що сайт став "першим пунктом контакту між секс-торговцями і цими дітьми". Facebook не тільки надає необмежену платформу для цих секс-торговців, націлених на дітей, але він також надійно захищає торговців людьми".

Енні МакАдамс, адвокат жінки, що подала позов,розповіла історію "дружби", і зазначила, що дівчинку змусили займатися сексом протягом декількох годин: її згвалтували і побили люди, які заплатили торговцю людьми.

МакАдамс стверджує, що Facebook не зробив достатньо, щоб гарантувати неможливість приховування особистості від неповнолітніх, які можуть бути мішенню торговців людьми. Соцмережа також не потурбувалася про те, щоб попереджати неповнолітніх про небезпеки, що створюються торговцями людьми, і про те, як вони можуть працювати в інтернеті.

"Справа була не тільки в тому, що сутенер зробив щось, і Джейн Доу "продали". Цей сутенер не може зв'язатися з нею, якщо Facebook не дозволить йому доступ до неї", - каже МакАдамс.

Позов було подано після того, як президент Дональд Трамп в квітні підписав новий закон, спрямований на обмеження сексуальної торгівлі. Закон послаблює юридичний щит онлайн-сервісів, в яких міститься образливий контент, включаючи сексуальну торгівлю.

Законодавство було сфокусовано більше на сайтах з секретними оголошеннями, таких як Backpage.com, які стверджували, що вони не є видавцем сумнівного контенту, а просто передають повідомлення від людей.

Backpage.com було закрито на початку цього року після того, як співзасновники компанії та інші співробітники були звинувачені у рекламі сексуальних послуг, деякі з яких стосувалися дітей.

"У Facebook є технологія, що дозволяє потенційно розробляти алгоритми пошуку індикаторів і червоних прапорів потенційної незаконної експлуатації та зловживань", - сказав Тоні Телботт (Tony Talbott), директор групи Abolition Ohio, Університет Дейтона, яка працює над боротьбою з торгівлею людьми.

новини партнерів

6 серпня, 2020 четвер

6 серпня, 2020 четвер

5 серпня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати