live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Бісексуал і садомазохіст: в секретній доповіді розкрили правду про сексуальну орієнтацію Адольфа Гітлера

У розлогій доповіді, складеній розвідувальною службою, яка була попередницею ЦРУ, стверджується, що Адольф Гітлер мав бісексуальні нахили і був садомазохістом, – пише журналіст ABC Мануель П. Вільяторо

Вона стверджує, що виявила цей документ на 68 сторінках і що він був складений за сприяння одного з найближчих друзів Гітлера.

"Доповідь було складено антропологом Генрі Філдом для УСС (Управління стратегічних служб, більш відомого як відомство, яке було попередником ЦРУ) 1942 року", – йдеться у статті.

Як пише видання, дослідження про сексуальне життя Гітлера виходило від Ернста Седжвіка Ганфштенгля, німця, який, як повідомляється у доповідях, був близьким другом і довіреною особою Гітлера в 20-ті – 30-ті роки.

"Син заможного німецького видавця, цей цікавий персонаж став одним з найбільших меценатів для нацистського лідера за часів розквіту націонал-соціалізму в Німеччині. Найцікавіше, що основну частину грошей він перевів йому з США, куди був змушений вирушити, щоб очолити сімейну фірму", – повідомляє журналіст.

Пізніше Седжвік Ганфштенгль віддалився від нацистів, став одним з довірених осіб американського президента Рузвельта і запропонував йому масу інформації про свого колишнього друга, згідно з доповідями. Газета коментує: "У будь-якому випадку, важко встановити, чи правдива ця інформація – можливо, він надавав її, просто щоб увійти в фавор до американців".

"Одна з головних думок в доповіді – твердження, що в молодості в Гітлері булла "гомосексуальна струнка" і що він належав до "типу людей з садомазохістськими схильностями", – переказує автор. Ось ще одна цитата з документу: "Його сексуальне життя – подвійне, зовсім як його політичні погляди, він одночасно гомосексуал і гетеросексуал".

У доповіді повідомляється, що "серед гомосексуальних членів організації Рудольф Гесс носив прізвисько "Фройлен Анна" "був скандально відомий тим, що побував на кількох балах в жіночому одязі". "У тюремному ув'язненні 1923 року нацистський лідер почав відчувати прихильність до Гесса після періоду ізоляції і вимушеної статевої стриманості", – сказано в документі.

Газета зауважує: історія дійсно підтверджує, що у Гесса було кілька схожих прізвиськ: "Пані Гесс", "Паула", "Грета" та "Емма".

У доповіді говориться, що з 1910 по 1913 рік Гітлер жив у Відні в чоловічому пансіоні. В архівах УСС сказано, що цей пансіон "мав репутацію місця, куди літні чоловіки ходили в пошуках молодих чоловіків, щоб віддатися з ними гомосексуальним утіхам".

новини партнерів

10 серпня, 2020 понеділок

10 серпня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати