live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Підприємство Онищенка поверне державі 18 млн гривень

Суд стягнув у дохід держави понад 18 млн грн від незаконної діяльності щодо видобутку та продажу природного газу компанії "Пласт"

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

На початку 2017 року прокуратура викрила злочинну схему отримання незаконного прибутку від спільної діяльності у сфері газовидобування. ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз» та ПрАТ «Пласт» уклали договір про спільну діяльність, згідно з умовами якого ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз» надано право користування Стрілковим та Архангельським газовими родовищами.

ПрАТ «Пласт» зобов’язувалося внести 71 млн грн, з яких внесло лише 1 млн грн, при цьому незаконно отримувало від спільної діяльності прибуток у пропорційно більшому розмірі, ніж ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз». Як наслідок, державою недоотримано понад 18 млн грн від продажу газу, видобутого під час дії договору.

Заступник генерального прокурора звернувся до суду з позовом про визнання недійсним договору про спільну діяльність, який порушував інтереси держави та суспільства в цілому. Суд задовільнив вимоги прокуратури у повному обсязі. 

Зазначимо, що компанію "Пласт" пов'язують з Олександром Онищенком.

  • Нагадаємо, що Онищенко зареєстрував місце проживання та роботи у селищі Німеччини
  • НАБУ завершило розслідування справи Онищенка, через яку йому загрожує 12 років тюрми

новини партнерів

31 травня, 2020 неділя

31 травня, 2020 неділя

30 травня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати