"Манчестер Сіті" розтрощив "Шахтар" у Лізі чемпіонів

У 3-му турі групового раунду Ліги чемпіонів "Шахтар" розгромно програв "Манчестер Сіті"

Ліга чемпіонів. Груповий раунд. 3-й тур

Група F

"Шахтар" (Україна) - "Манчестер Сіті" (Англія) 0:3

Голи: Давід Сільва, 30, Ляпорт, 34, Бернарду Сілва, 70

"Шахтар": П'ятов, Кривцов, Ісмаїлі, Матвієнко, Ракицький, Коваленко (Алан Патрік, 62), Майкон, Веллінгтон Нем (Болбат, 69), Степаненко, Фернандо Педро (Дентіньо, 84), Мораес.

"Манчестер Сіті": Едерсон, Отаменді, Лапорт, Менді, Стоунз (Уокер, 80), Давід Сільва, Фернандінью, Марез, де Брейне (Бернарду Сілва, 69), Стерлінг, Габріел Жезус (Фоден, 88).

Попередження: Кривцов, 87; Отаменді, 90.

"Манчестер Сіті" з самого початку матчу проти "Шахтаря" володів значною перевагою та втілив її у голи ще у першому таймі. На 30-й хвилині ударом з льоту англійський клуб вивів вперед Давід Сільва. На 34-й хвилині після подачі кутового головою забив Емерік Ляпорт.

По перерві розгромним рахунок, після швидкої атаки, зробив Бернарду Сілва.

"Манчестер Сіті" переміг "Шахтар" з рахунком 3:0, набрав 6 очок та захопив лідерство у групі F.

Донеччани з 2 пунктами опустилися на останню позицію. Стільки ж очок має німецький "Гоффенгайм", у якого краща різниця забитих та пропущених м'ячів. Другим з 5 пунктами йде французький "Ліон".

Наступний матч "Шахтар" зіграє також проти "Манчестер Сіті" 7 листопада у Англії.