"Динамо" зганьбилося у матчі чемпіонату України

У 13-му турі чемпіонату України "Динамо" поступилося на своєму полі "Львову"

Про це повідомляє "Трибуна".

"Динамо" володіло перевагою в першому таймі, але "Львів" реалізував свій перший гольовий момент - Лукас Тейлор пройшов правим флангом та пробив у дальній кут.

Киянам не вдавалося створювати гостроту біля воріт суперника, тому відразу по перерві головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич поміняв інертного Сергія Сидорчука на Миколу Шапаренка.

Динамівці притиснули львів'ян до їхнього штрафного майданчика, але забити ніяк не могли. Впродовж усього другого тайму "Динамо" атакувало, а "Львів" практично не залишав свою половину поля. Кияни так і не змогли забити, незважаючи на кілька небезпечних моментів.

"Динамо" програло "Львову" 0:1 та з 29 очками займає друге місце. Від лідера чемпіонату України - "Шахтаря", кияни відстають на 5 пунктів.