live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Після загибелі овець на Одещині Держспоживслужба посилила вимоги до траспортування живих тварин


фото: Animal-Sos-Odessa
Держспоживслужба видаватиме ветеринарні документи на перевезення живих тварин лише після перевірки транспортних засобів та умов транспортування

Про це повідомляє прес-центр Держпродспоживслужби.

У випадку, якщо транспорт або умови перевезення не відповідають нормам, ветеринарні документи не видаватимуть.

Відповідальними за виконання будуть начальники територіальних органів Держпродспоживслужби та регіональних служб ветеринарно-санітарного контролю.

Крім того, процес завантаження тварин зніматимуть на відео, щоб задокументувати відповідність вимогам законодавства.

Нагадаємо, в порту міста Чорноморськ Одеської області два тижні стояла фура з 300 вівцями, частина з яких померли. Фуру з вівцями романівської породи оформили і відправили поромом до Туреччини 6 жовтня, але покупець не з'явився і живий товар повернули до України.

Ветеринари заборонили в'їзд вантажу в Україну, заявивши, що вівці можуть бути потенційно небезпечними через хвороби, якими вони могли заразитися в Туреччині. 26 жовтня Держспоживслужба заявила, що ухвалила рішення про утилізацію на основі заявки від власниці.

У неділю, 28 жовтня, вантажівку з вівцями розвантажили у Вінницькій області. У фурі знайшли 54 загиблих тварини. 

Вівці, які вижили, перебувають у спеціально облаштованому вольєрі, куди їх випустили зі скотовозу. У багатьох тварин після перебування в жахливих умовах частково відсутня шерсть. За словами ветеринарів, через голод вівці обгризали одна одну.

У вольєрі вівці перебуватимуть на карантині 21 день. За цей час фахівці проведуть дослідження і спостереження за тваринами.

новини партнерів

5 серпня, 2020 середа

4 серпня, 2020 вівторок

5 серпня, 2020 середа

4 серпня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати