live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Наше основне завдання у 2019 році - не дати можливості реваншу, - Яценюк


фото: nfront.org.ua
Лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк заявив, що українська політична еліта не повинна допустити реваншу проросійських сил

Про це Яценюк заявив під час урочистостей до 100-річчя Буковинського народного віче в Чернівцях, повідомляє Еспресо.TV.

"Ворог чекає, чи знову українська політична еліта розсвариться. У 2019 році наше основне завдання – не дати можливості реваншу. Наша відповідь тільки одна: ми любимо свою країну, ми готові боротися за неї, і ми переможемо", - сказав Яценюк.

За словами лідера "Народного фронту", 100 років тому українська нація висловила намір мати власну державу та боротися за неї.

"100 років тому наша велика українська нація сказала, що ми хочемо мати власну державу і ми будемо за неї боротися. І так утворилася потім Велика Україна. Велика Україна, яка мала всі шанси тримати свою державність, боротися за кожного свого громадянина і рухатися вперед. На жаль, Велику Україну зрадили як всередині, так і ззовні. І ті, хто зрадили, також потерпіли і від більшовицької Росії, і від викликів, які постали перед їхніми націями", - сказав Яценюк.

  • Буковинське віче - народні збори, які відбулися 3 листопада 1918 року в Чернівцях, результатом чого стало проголошення возз'єднання Північної Буковини із Західноукраїнською Народною Республікою та подальша Злука з Українською Народною Республікою.
  • 3 листопада у Чернівцях лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк та Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков презентували програму соціального забезпечення працівників Національної поліції.

новини партнерів

10 липня, 2020 п'ятниця

10 липня, 2020 п'ятниця

9 липня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати