live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Учасниця телепроекту "Нові лідери" прагне створити в Україні дієву систему трансплантації органів


фото: novomediaforum.org
Учасниця проекту "Нові лідери" Ірина Заславець працює над створенням в Україні дієвої систему трансплантації органів

Про це повідомляє Еспресо.TV.

За словами Ірини Заславець, аби система трансплантації органів в Україні запрацювала, донорство необхідно популяризувати.

"Аби трансплантологія в Україні запрацювала, недостатньо просто забезпечити реанімацію обладнанням, створити реєстри. Люди мають знати, розуміти, не боятися, іти та виявляти свою волю та бажання бути донором", - сказала Ірина Заславець.

Нагадаємо, телепроект "Нові лідери" триває з 4 жовтня. Програму створено медіа-групою StarLightMedia.

"Нові лідери" є громадською ініціативою, що реалізується у мультимедійному форматі: у мережі Інтернет та в ефірі двох українських телевізійних каналів, - ICTV та "Еспресо".

Учасники представляють свої проекти - соціально важливі ініціативи. Зокрема, безкоштовні навчальні центри для охочих відкрити малий та середній бізнес, пересувний шпиталь у прифронтовій зоні Донецької та Луганської області, державний національний центр з трансплантології та інші.

Найкращі проекти оберуть глядачі шляхом SMS-голосування. За результатами, один з конкурсантів залишатиме телешоу щотижня. Фіналіст отримає мільйон гривень на реалізацію власної ідеї.

Попри конкуренцію між учасниками, усі проекти варті уваги, мають великий потенціал та здатні покращити життя в нашій країні. Тому кожного лідера буде запрошено на окреме інтерв'ю у передачі телеканалу "Еспресо", де він зможе більше розповісти про свою ініціативу.

  • Сергій Бреус у телевізійному проекті "Нові лідери" представляв авторські напрацювання з безкоштовних занять із правозахисту. Його розробка спершу називалася "Правничий хаб для людей старшого віку", але за порадою журі він перейменував її на "Майданчик правової освіти для людей старшого віку".

новини партнерів

30 вересня, 2020 середа

29 вересня, 2020 вівторок

30 вересня, 2020 середа

29 вересня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати