live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Порошенко створив фонд підтримки навчання у закордонних вишах


фото: president.gov.ua
Президент Украни Петро Порошенко створив спеціальний фонд щодо підтримки освітніх та наукових програм з надання молодим науковцям відповідних грантів для навчання за кордоном

Про це повідомила прес-служба глави держави у вівторок, 6 листопада.

"Ухвалив важливе рішення про заснування Фонду Президента України з підтримки освітніх та наукових програм для молоді. Талановитій молоді потрібна підтримка Президента та держави, щоб мати змогу поїхати на навчання за кордон, отримати гранти, щоб потім займатися наукою в Україні",  - йдеться у повідомленні Порошенка у Twitter.

Президент наголосив на важливості підтримки талановитої української молоді, яка займається академічною та прикладною наукою. 

За його словами, йдеться передусім про створення спеціальних наукових хабів на базі провідних університетів України, таких як Київський національний університет ім.Т.Г.Шевченка, Київський політехнічний університет та інших. 

"Ми намагаємось залучити найкращих світових виробників для підтримки та розвитку українських наукових розробок. Багато з таких розробок вже знаходять своє втілення у військо-промисловому комплексі України", - додав Петро Порошенко.

При цьому він зазначив, що завдяки, в тому числі й українським вченим вдалося значно посилити обороноздатність країни та відродити українську армію.

 

новини партнерів

12 липня, 2020 неділя

12 липня, 2020 неділя

11 липня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати