//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Названо найбільш стійкий держбанк України

У III кварталі ситуація на банківському ринку була стабільною і спрацювала в прибуток

Укргазбанк увійшов до п'ятірки найбільш стійких банків України в III кварталі 2018 року в Рейтингу стійкості банків видання "Мінфін".

За висновком експертів рейтингу, вперше державний банк увійшов до п'ятірки найбільш стійких і гідно конкурує з іноземними банками. Одним з ключових показників, який визначає місце банку в рейтингу стійкості, є лояльність вкладників.

Крім того, серед експертів рейтингу було проведено додаткове опитування, щодо банку, якому експерти довірили б понад 200 тис. грн. Експерти віддали Укргазбанку друге місце.

Також при складанні рейтингу враховувалася репутація, досвід фінустанови  та індекс стресостійкості банків, що включає показники: залежність банку від вкладів фізосіб, якість фондування, прибутковість, ліквідність, достатність капіталу і масштаб діяльності банку.

Аналітики відзначили, що в III кварталі ситуація на банківському ринку України була стабільною і спрацювала в прибуток. За січень-вересень 2018 року позитивний фінансовий результат банків досяг 10,9 млрд грн.

При підготовці рейтингу стійкості за 3 квартал банки оцінювали експерти компаній Dragon Capital Експерт-Рейтинг, ICU, IBI-Rating, Мінфін.

Нагадаємо, Укргазбанк став самим стійким серед державних банків України за рейтингом другого кварталу 2018 фінансового видання "Мінфін". Також Укргазбанк уже другий рік поспіль входить до трійки провідних банків України, а голова правління Кирило Шевченко став одним з кращих ТОП-менеджерів в щорічному рейтингу "50 провідних банків України" від видання Financial Club.

Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

16 липня, 2019 вівторок

16 липня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати