live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Названо найбільш стійкий держбанк України

У III кварталі ситуація на банківському ринку була стабільною і спрацювала в прибуток

Укргазбанк увійшов до п'ятірки найбільш стійких банків України в III кварталі 2018 року в Рейтингу стійкості банків видання "Мінфін".

За висновком експертів рейтингу, вперше державний банк увійшов до п'ятірки найбільш стійких і гідно конкурує з іноземними банками. Одним з ключових показників, який визначає місце банку в рейтингу стійкості, є лояльність вкладників.

Крім того, серед експертів рейтингу було проведено додаткове опитування, щодо банку, якому експерти довірили б понад 200 тис. грн. Експерти віддали Укргазбанку друге місце.

Також при складанні рейтингу враховувалася репутація, досвід фінустанови  та індекс стресостійкості банків, що включає показники: залежність банку від вкладів фізосіб, якість фондування, прибутковість, ліквідність, достатність капіталу і масштаб діяльності банку.

Аналітики відзначили, що в III кварталі ситуація на банківському ринку України була стабільною і спрацювала в прибуток. За січень-вересень 2018 року позитивний фінансовий результат банків досяг 10,9 млрд грн.

При підготовці рейтингу стійкості за 3 квартал банки оцінювали експерти компаній Dragon Capital Експерт-Рейтинг, ICU, IBI-Rating, Мінфін.

Нагадаємо, Укргазбанк став самим стійким серед державних банків України за рейтингом другого кварталу 2018 фінансового видання "Мінфін". Також Укргазбанк уже другий рік поспіль входить до трійки провідних банків України, а голова правління Кирило Шевченко став одним з кращих ТОП-менеджерів в щорічному рейтингу "50 провідних банків України" від видання Financial Club.

Все по темі

новини партнерів

20 січня, 2019 неділя

20 січня, 2019 неділя

19 січня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати