live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Спортивні фестивалі, тренування та лекції про харчування - все це, аби зробити націю здоровою, - Мінін


фото: novilidery.com
В ефірі телеканалу Еспресо екс-учасник проекту "Нові лідери" Денис Мінін розповів, як зробити націю здоровою

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Денис Мінін уже 8 років будує по всій країні спортивні майданчики та пропагує воркаутський рух. Усе це, аби українці знали: щоб бути у хорошій формі, не обов'язково купувати дорогі абонементи до спортзалу. Достатньо і простих гімнастичних поперечин у дворі та здорової їжі.

Він організовує знакові спортивні події в Україні, разом із командою випробовує на витривалість національну поліцію та подорожує світом. Усе це, аби спонукати людей долучитися до здорового життя. Денис Мінін — спортсмен, IT-бізнесмен, засновник організації Street Workout Ukraine та лідер міжнародного руху за здоровий спосіб життя.

"Я гордий тим, що тисячі людей стали на правильний шлях і відмовились від шкідливих звичок. Я зрозумів, що мені треба не повчати, а показувати приклад через певні дії. Тому ми усе це робимо", - розповів Мінін.

Нагадаємо, телепроект "Нові лідери" триває з 4 жовтня. Програму створено медіа-групою StarLightMedia.

"Нові лідери" є громадською ініціативою, що реалізується у мультимедійному форматі: у мережі Інтернет та в ефірі двох українських телевізійних каналів, - ICTV та "Еспресо".

Учасники представляють свої проекти - соціально важливі ініціативи. Зокрема, безкоштовні навчальні центри для охочих відкрити малий та середній бізнес, пересувний шпиталь у прифронтовій зоні Донецької та Луганської області, державний національний центр з трансплантології та інші.

Найкращі проекти оберуть глядачі шляхом SMS-голосування. За результатами, один з конкурсантів залишатиме телешоу щотижня. Фіналіст отримає мільйон гривень на реалізацію власної ідеї.

Попри конкуренцію між учасниками, усі проекти варті уваги, мають великий потенціал та здатні покращити життя в нашій країні. Тому кожного лідера буде запрошено на окреме інтерв'ю у передачі телеканалу "Еспресо", де він зможе більше розповісти про свою ініціативу.

новини партнерів

23 січня, 2019 середа

23 січня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати