"Динамо" розтрощило "Маріуполь" у чемпіонаті України

У 15-му турі чемпіонату України з футболу "Динамо" впевнено перемогло у Києві "Маріуполь"

"Динамо" відкрило рахунок на 33-й хвилині. Віталій Миколенко прострілив з лівого флангу, Микола Шапаренко з першої спроби не зміг переграти голкіпера, але вдало зіграв на добиванні та відправив м’яч у сітку.

Другий гол кияни забили на 57-й хвилині, коли прострілом Миколи Морозюка скористався Беньямін Вербіч. А ще за 5 хвилин - Сергій Чоботенко зрізав м’яч у власні ворота, після удару Віктора Циганкова та сейву голкіпера.

На 85-й хвилині "Динамо" забило четвертий гол. Володимир Шепелєв заробив пенальті, який реалізував Віктор Циганков.

"Динамо" перемогло 4:0, набрало 32 очка та повернулося на друге місце. Від лідера чемпіонату України - "Шахтаря", який у 15-му турі зіграє із "Ворсклою", кияни відстають на 5 очок. "Маріуполь" має 20 пунктів та йде сьомим.