"Ман Сіті" без Зінченка переміг МЮ у манчестерському дербі

У 12-му турі чемпіонату Англії з футболу "Манчестер Сіті" переміг у дербі "Манчестер Юнайтед"

"Манчестер Сіті" відкрив рахунок на 12-й хвилині, коли відзначився Давід Сілва. Одразу по перерві другий гол у ворота "Юнайтед" забив Серхіо Агуеро.

МЮ скоротив відставання у рахунку на 58-й хвилині з пенальті, який реалізував Антоні Марсьяль. Остаточно питання про переможця у матчі на 86-й хвилині зняв Ілкай Гюндоган, який встановив підсумковий результат - 3:1 на користь "Ман Сіті".

Український футболіст команди Хосепа Гвардіоли - Олександр Зінченко, не потрапив навіть у заявку на матч проти МЮ.

"Манчестер Сіті" має 32 очка та лідирує у чемпіонаті Англії. "Ліверпуль" відстає від манчестерців на 2 пункта, "Челсі" - на 3. "Манчестер Юнайтед" має 20 балів та йде у турнірній таблиці восьмим.