live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Черги з оформлення біометричних паспортів зникли. Подія

В Паспортному сервісі приймають документи на оформлення ID-картки, нового сучасного посвідчення особи, яким поступово буде замінено звичайний для нас паспорт. Наразі вже другий рік їх видають нашій молоді, якій виповнилось 14 років

Усім 2018 рік запам’ятався шаленим ажіотажем за закордонними паспортами, який вибухнув влітку 2017 року, після запровадження Євросоюзом безвізового режиму. Вже наприкінці цього літа ситуація нормалізувалась і черги з оформлення біометричних паспортів  зникли. Наразі у всіх центрах Паспортній сервіс йде спокійна робота з прийому громадян на оформлення документів.

“Я не знаю, скільки б воно коштувало в ЦНАПі , я сильно сумніваюсь, що це було дешевше або безкоштовно. Я знаю, що я за свої кошти купив те, що я захотів придбати. Мені дуже сподобалось. Я знаю,  як це створювалось це , як працювало це підприємство, а бізнес процеси починались с 14 року. З того часу і зараз це відбувається абсолютно адекватно і дуже зручно”, - ділиться враженнями клієнт “Паспортного сервісу” Анатолій.

Окрім біометричних закордонних паспортів, в Паспортному сервісі приймають документи на оформлення ID картки, нового сучасного посвідчення особи, яким поступово буде замінено звичайний для нас паспорт. Наразі вже другий рік їх видають нашій молоді, якій виповнилось 14 років. Також їх оформлювали ті, хто загубив чи пошкодив свій паспорт. За бажанням можливо було оформити ID тим, кому було потрібно вклеїти фото в 25-45 років. Увесь процес оформлення документів на ID майже нічим не відрізняється від закордонного паспорта.

ID-картка відрізняється не лише за формою, а й за сучаснішим змістом. У ній міститься мікрочіп. Це робить документ більш захищеним.

“На сам чіп вноситься фото, від цифровані відбитки пальців від цифрований підпис, а також дані документа, на основі яких оформляться ID карта. Термін дії ID карти, до 18 років на кожні 4 роки оформляється, з 18-річного віку громадянину оформляється на кожні 10 років”, - розповідає старший інспектор з основної діяльності в ТЦ Україна Віта Штефан.

Новий напрямок роботи сервісу – пересувні робочі станції на базі мікроавтобусів. Аби оформити закордонні паспорти, ID картки або посвідку на тимчасове проживання, до клієнтів вони вже виїжджають у Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, Рівному, Луцьку, Івано-Франківську, Дубно та Сарнах.

 

новини партнерів

6 липня, 2020 понеділок

6 липня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати