live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Санкції не перешкода: Радикальна партія витратила на рекламу на "112" і NewsOne 3 млн держкоштів

Радикальна партія купила за державні кошти рекламу на "112" і NewsOne, попри підтримку санкцій проти цих телеканалів

Про це повідомляє Комітет виборців України.

У липні-вересні 2018 року Радикальна партія Олега Ляшка оплатила рекламу на телеканалах "112" та NewsOne за гроші, отримані із Державного бюджету України. При цьому партія підтримує санкції проти цих каналів.

Упродовж лише цього періоду РПЛ витратила на рекламу по ТБ 3 млн. грн.

Із них 900 тисяч бюджетних гривень отримав телеканал "112". Гроші було перераховано наприкінці серпня ТОВ «Інформаційне агентство "112-Україна" за "розміщення інформаційного відеоматеріалу в ефірі телеканалу".

Ще 900 тис. грн. отримала ТОВ "Новини 24" за "розміщення інформаційних роликів в ефірі телеканалу "NewsOne" (у звіті телеканал названо "NEWSONT". Але, швидше за все, це граматична помилка, пояснюють в КВУ.

При цьому, у жовтні більшість народних депутатів РПЛ підтримали санкції проти "112" та NewsOne. Відповідну Постанову Верховної Ради підтримали 16 народних депутатів, в тому числі, Олег Ляшко.

Нагадаємо, офіційно канали підозрюють у використанні "дискурсивних практик російської імперсько-шовіністичної пропаганди".

Це вже не перший випадок, коли РПЛ платить за рекламу на цих телеканалах за бюджетні кошти, зазначають в КВУ.

У ІІ кварталі 2017 року партія перерахувала ТОВ "Інформаційне агентство 112-Україна" 3 млн. бюджетних гривень, у ІІ кварталі 2018 року – 1,7 млн. грн.

"З одного боку, Радикальна партія підтримує санкції щодо "112" каналу та NewsOne, звинувачуючи їх в російській пропаганді. З іншого боку, за місяць до голосування в Раді перераховує цим каналам значні суми коштів за розміщення рекламних роликів, що виглядає, м’яко кажучи, нелогічно. При цьому мова йде про витрачання саме державних коштів, отриманих партією з бюджету", – наголосив голова КВУ Олексій Кошель.

Загалом у липні-вересні РПЛ витратила 12,9 млн. грн. Третину коштів, 4,8 млн., партія спрямувала на рекламу (3 млн. – на рекламу по ТБ і 1,5 млн. – на друковані ЗМІ).

При цьому із 12,9 млн. витрат лише 87 тис. грн. були власними коштами партії. Решта – гроші із Держбюджету. Дані відповідно до звіту партії про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за ІІІ квартал 2018 р.

 

новини партнерів

7 серпня, 2020 п'ятниця

7 серпня, 2020 п'ятниця

6 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати