//

Нідерланди вирвали нічию у Німеччини та вийшли до півфіналу Ліги націй

Збірна Нідерландів на останніх хвилинах матчу проти Німеччини врятувалася від поразки та вийшла до півфіналу Ліги націй

Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

До 20-ї хвилині матчу в Гельзенкірхені збірна Німеччини вела з результатом 2:0, завдяки точним ударам Тімо Вернера і Лероя Сане. На 85-й хвилині Квінсі Промес забив у ворота Мануеля Нойєра та скоротив відставання у рахунку. А в доданий час відзначився Вірджіл ван Дейк. Нідерланди та Німеччина зіграли внічию 2:2.

Нідерланди набрали 7 очок та за додатковими показниками випередили Францію, у якої така ж кількість балів. Німеччина фінішувала з 2 пунктами.

Голландці влітку наступного року зіграють у фінальній стадії Ліги націй УЄФА. Німеччина вибула до дивізіону B.