//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

КСУ визнав законними зміни до Конституції щодо курсу на вступ до НАТО і ЄС


фото: radiosvoboda
Конституційний суд визнав такими, що відповідають Конституції, зміни до Основного закону щодо закріплення курсу України на вступ до Євросоюзу і НАТО

Про це заявила представник президента України у Верховній Раді Ірина Луценко, передає Еспресо.TV.

"14 голосами - більшістю голосів суддів Конституційного Суду - ухвалене позитивне рішення щодо того, що норми змін до Конституції, запропоновані президентом Порошенком, відповідають чинній Конституції. Тому їх може підтримати парламент", - сказала Луценко.

Суд розглядав депутатське подання щодо відповідності законопроекту про євроатлантичну інтеграцію статтям 157 і 158 Конституції.

 "Конституція України не може бути змінена, якщо зміни передбачають скасування чи обмеження прав і свобод людини і громадянина або якщо вони спрямовані на ліквідацію незалежності чи на порушення територіальної цілісності України", - йдеться у статті 157.

Стаття 158 затверджує наступне: "Законопроект про внесення змін до Конституції України, який розглядався Верховною Радою України, і закон не був прийнятий, може бути поданий до Верховної Ради України не раніше, ніж через рік з дня прийняття рішення щодо цього законопроекту".

новини партнерів

‡агрузка...

18 червня, 2019 вівторок

17 червня, 2019 понеділок

18 червня, 2019 вівторок

17 червня, 2019 понеділок

16 червня, 2019 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати