Росія відкладає запуск залізничної частини Керченського мосту. У МінТОТ пояснили, чому


фото: tass
Росія відкладає запуск залізничної частини Керченського мосту через нестабільність морського дна

Про це заявив перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій України Юсуф Куркчі, повідомляє Крим.Реалії. 

"Ми не говоримо про те, що завтра або через рік він [Керченський міст] зруйнується, просто конструкції такого роду повинні бути стабільними. Їхня нестабільність не додає їм стійкості і безпеки для людей. На підтвердження цього ми з вами будемо свідками того, що запуск залізничної частини моста буде відкладатися і далі", - заявив він.

За словами представника МінТОТ, після відкриття залізничної частини нестабільність Керченського моста буде посилюватися через додаткові навантаження у вигляді руху багатотонних поїздів.

Нестабільність морського дна пов'язана з тим, що в Керченській протоці існує відразу кілька тектонічних розломів. І тектонічні плити під мостом знаходяться в постійному русі.

  • Міст через Керченську протоку довжиною 19 кілометрів почали будувати у 2016 році. Здати автомобільну частину мосту спочатку планували у грудні 2018 року. ​Офіційне відкриття мосту відбулося 15 травня. 
  • У травні 2017 року в українській прокуратурі заявили, що будівництво моста в Керченській протоці може призвести до регіональної екологічної катастрофи - вимирання дельфінів, занесених до Червоної книги.
  • Міст будували з величезною кількістю порушень технології. У районі будівництва погані геологічні показники, навіть російські фахівці говорять, що опори простоять не більше ніж 5 років.

новини партнерів

24 січня, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати