У понеділок у Раді Європи розпочнуться консультації з приводу агресії росіян
За словами постійного представника України в Раді Європи Дмитра Кулеби, у понеділок у Раді Європи розпочнуться повноцінні консультації з приводу агресії росіян на Азові
Про це він заявив в ефірі Еспресо.TV.
"Зараз ми працюмо з нашими колегами в Раді Європи, для того, щоб донести до них максимальний обсяг інформації з цього питання. Завтра зранку розгорнуться повноцінні консультації з цього приводу, а в середину на засіданні Комітету міністрів Ради Європи це питання буде детально обговорене", - відзначив дипломат.
За словами Кулеби, для європейських партнерів стало несподіванкою, що ескалація відбулася саме зараз. І українські дипломати пояснюють колегам, що це цілком логічний розвиток подій, що Росія намагається заблокувати Азовське море, витіснити звідти Україну, не допустити зміцнення нашого військово-морського угруповання в Азовському морі, повідомив постпред України.
При цьому Кулеба заявив, що традиційно нашим партнерам потрібен час, щоб сформувати свою позицію, що саме можна зробити
"У Європейському Союзі через внутрішні проблеми немає особливого апетиту до посилення санкцій, але ми працюватимемо над тим, щоб отримати максимально жорстку реакцію на такі дії РФ", - запевнив дипломат.
- Актуальне
- Важливе
Опитування
Чи задоволені Ви роботою президента Зеленського?





