"Динамо" перемогло "Астану" та пробилося до плей-офф Ліги Європи

У 5-му турі групового раунду Ліги Європи "Динамо" перемогло у гостях казахстанську "Астану" та вийшло до 1/16 фіналу

Ліга Європи. 5-й тур

Група K

"Астана" (Казахстан) – "Динамо" (Україна) 0:1

Голи: Вербіч, 21

Після чотирьох турів "Динамо" та "Астана" мали по 8 очок та впевнено лідирували у групі K. Третє місце у турнірній таблиці займав французький "Ренн", який набрав 3 пункти. На останній позиції перебував чеський "Яблонець", що набрав 2 бали.

Для того, аби потрапити до 1/16 фіналу "Динамо" було достатньо у двох заключних турах набрати 1 очко.

"Динамо" відкрило рахунок на 29-й хвилині. Віктор Циганков ефектною передачею п'яткою вивів на ударну позицію Беньяміна Вербіча, який відправив м'яч у дальній від голкіпера кут воріт.

"Астана" у другому таймі володіла суттєвою перевагою та могла неодноразово зрівняти рахунок. На 81-й хвилині киян врятував голкіпер Денис Бойко, який після удару Антоніо Рукавіни перевів м'яч у поперечину.

"Динамо" перемогло "Астану" 1:0, достроково гарантувало собі перше місце у групі та вийшло до плей-офф Ліги Європи.

Заключний матч групового раунду "Динамо" зіграє 13 грудня у києві проти "Яблонця".