live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Інспектора Лук'янівського СІЗО засудили за допомогу екс-бійцям "Торнадо"

Суд засудив до 5 років в'язниці умовно інспектора Лук'янівського СІЗО за допомогу екс-бійцям спецроти "Торнадо" в організації бунту і підготовці втечі

Про це йдеться у вироку Шевченківського райсуду Києва.

Випробувальний термін згідно цього вироку складає 1 рік.

Вказується, що "торнадівці" планували втечу у вересні 2018 року за допомогою альпіністського спорядження із території СІЗО. Пізніше, як зазначається у вироку, вони змінили план і намагалися отримати ключі до камер і дверей в ізоляторі.

Після того, як "торнадівці" дізналися, що їх повинні етапувати в Луганську область, вони вирішили вчинити бунт і в такий спосіб не допустити цього.

"Так, для забезпечення досягнення спільного злочинного умислу ("торнадівці" – ред.) перебуваючи на території СІЗО, схилили до пособництва інспектора відділу режиму і охорони лейтенанта внутрішньої служби, молодшого інспектора відділу режиму і охорони сержанта внутрішньої служби, та молодшого інспектора відділу режиму і охорони (денної зміни) прапорщика внутрішньої служби", - сказано у вироку.

Вказані працівники СІЗО повинні були передавати "торнадівцям" ключі від камер і прохідних дверей, заздалегідь підготовлені зброю і вибухівку.

Обвинувачуваний інспектор допоміг всім "торнадівцям" 9 серпня перейти в одну камеру і перенести туди зброю і саморобну вибухівку.

новини партнерів

20 вересня, 2020 неділя

20 вересня, 2020 неділя

19 вересня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати