live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Через напад Росії біля Керчі ЄС має відмовитися від "Північного потоку-2", - Держдеп США


фото: reuters
Державний департамент США закликає європейських партнерів відмовитися від підтримки будівництва російського газогону "Північний потік-2"

Про це повідомляє сайт Держдепу.

"Керченський інцидент має нагадати усім нашим європейським союзникам, якою поганою ідеєю є "Північний потік-2". Інцидент у Керчі є нагадуванням, що чим менше газової інфраструктури ви маєте через "Північний потік-2" в обхід України, тим слабкіше стримування російської військової агресії", - сказав представник Держдепу на зустрічі Атлантичної ради.

Читайте також: Холодний Північний потік-2: ризики для України та Європи

Представник Держдепу наголосив, що для відмови від "Північного потоку-2" є як енергетичні причини, так і пов'язані з Україною, а після інциденту в Керчі вважати російський газогін лише комерційним проектом дедалі складніше.

"Є практичні причини, пов'язані з енергією, і ми не хочемо, щоб "Північний потік-2" розвивався. Існують також причини безпеки та пов'язані з Україною причини того, що ми не хочемо, щоб "Північний потік 2" розвивався і постійно про це нагадуємо. Ми обговорюємо "Північний потік-2" з німцями щоразу. Коли у вас є такий неприхований акт агресії, як біля Керчі, це резонує у німецькій громадській думці. У наших останніх розмовах з німецькими чиновниками ми бачили деякі ознаки того, що вони сприйняли наше повідомлення більш чітко після Керчі. Для них важче сказати, що це просто комерційний проект", - додав представник Держдепу.

новини партнерів

10 липня, 2020 п'ятниця

10 липня, 2020 п'ятниця

9 липня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати