//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Будівельна корпорація "Укрбуд" презентувала новий офіс і "Книгу новосела"

У Києві відбулося офіційне відкриття нового офісу державної будівельної корпорації "Укрбуд"
Для гостей провели екскурсію-ознайомлення, а Олег Майборода, генеральний директор компанії "Укрбуд Девелопмент", що є девелопером та інвестором усіх проектів корпорації в Києві, продемонстрував ряд інноваційних рішень, представлених в будівлі.

Увесь перший поверх будівлі має ознайомлювальну функцію та представляє різні проекти корпорації. Тут знаходиться стенд партнера "Укрбуд" - розробників системи розумного дому CLAP, що буде встановлена у нових квартирах "Укрбуд". Така система допомагає керувати будинком, його безпекою і комфортом, а також економити енергоресурси. 

За словами Провідного фахівця відділу продажу корпорації "Укрбуд" Дар'ї Негоди, зараз клієнт став вибагливішим, і просто надати планування в  2D - цього не достатньо. Клієнту треба більше іновацій.

В кімнаті віртуальної реальності  можна побачити панорамні проекції житлових комплексів, що знаходяться на етапі будівництва. А за допомогою VR – шоломів можна зануритися і у тривимірну копію житлового комплексу, походити його територією та  подивитись квартири
Крім цього,  відбулася презентація "Книги новосела", створеної корпорацією спеціально для мешканців сучасних новобудов. Це перше подібне видання в столиці, що є повноцінним довідником для власників квартир. 

Генеральний  директор "Укрбуд Девелопмент" Олег Майбород запевняє, що за допомогою книги новосела  можна створити нову культуру життя в домі. Вона  допоможе сформувати певне ком’юніті відповідальних мешканців у форматі окремо взятого будинку.

Підприємства в складі корпорації ведуть активне житлове будівництво в столиці України. За цей час введені в експлуатацію 60 житлових будинків майже на 10 тисяч квартир. 

 

Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

26 березня, 2019 вівторок

25 березня, 2019 понеділок

26 березня, 2019 вівторок

25 березня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати