//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Порошенко: середня зарплата чоловіків на 21% більше, ніж у жінок

В Україні досі зберігається різниця в оплаті праці жінок і чоловіків, тому необхідно вжити конкретних кроків для ліквідації цього негативного явища

На цьому наголосив президент Петро Порошенко під час ІІ Українського жіночого конгресу, повідомляє прес-служба глави держави.

“Досі залишається ще багато проблем щодо гендерної нерівності, які необхідно врахувати. Одна з них – це різниця в оплаті праці”, - сказав Порошенко.

За його словами, середня оплата праці чоловіків на 21% перевищує середню оплату праці жінок, хоча порівняно з 2016 роком ця різниця скоротилася на 4%.

“Наслідки нерівності серйозні – пенсія жінок на сьогодні на третину менша за пенсію чоловіків. Це неприйнятно в умовах, коли в структурі бідного населення, де переважають пенсіонери, 65% – жінки. Така статистика свідчить про необхідність вжиття конкретних заходів для їх подолання вже зараз”, - підкреслив президент.

У свою чергу прем’єр-міністр Володимир Гройсман назвав дикунством ситуацію, коли жінки отримують меншу зарплату, ніж чоловіки.

 

новини партнерів

‡агрузка...

16 липня, 2019 вівторок

16 липня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати