live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

11 облрад України звертаються до керівництва держави з приводу недопущення "одностатевих" змін у Конституції та законодавстві, - ЗМІ


фото: galinfo.com.ua
Під час засідання Івано-Франківскьої обласної ради у суботу, 8 грудня 2018 року, 56 голосами народні обранці висловили підтримку зверненню від Івано-Франківської ГО "Рух за життя", у якому йдеться про недопустимість впровадження змін до Конституції України, які стосуються інституту сім’ї та гендерної політики

Про це повідомляє Релігійно-інформаційна служба України.

"Зараз створена робоча група при конституційній комісії Верховної Ради України, яка підготувала зміни до статті головного закону держави, яка регламентує родинний союз двох осіб, а не конкретно - чоловіка  і жінки, - пояснює заступник голови Івано-Франківської ГО "Рух за життя" Мирослав Возняк. - Також маємо план дій від Кабінету Міністрів України з реалізації національної стратегії з прав людини, де є чотирнадцять пунктів щодо одностатевих шлюбів, які мають бути виконані до 2020 року. Таким чином, є чимало реальних загроз для української родини та держави. Також ми вимагаємо не допускати ратифікацію "Стамбульської конвенції", у якій ідеться про сексуальну орієнтацію та гендерну рівність. Насправді слово "гендер" у перекладі з англійської мови означає - "середній рід", а не рівність між чоловіком і жінкою".

Зі слів Возняка, нині у суспільстві є безліч інших проблем, які потрібно вирішувати на державному рівні, а не сприяти загрозам родинним цінностям.

"Ми, як християни, розуміємо, що одностатеві зв’язки є великим гріхом, - каже він. – А люди, які мають такі нахили, насправді потребують допомоги".

Окрім Івано-Франківської обласної ради такі ж звернення прийняли ще десять обласних рад в різних регіонах України та загалом -  близько сімдесяти рад різних рівнів – від районних до міських.

новини партнерів

6 серпня, 2020 четвер

6 серпня, 2020 четвер

5 серпня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати