live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Росія рік готувалась до захоплення українських кораблів, - єврокомісар


фото: tass
Європейський комісар з безпеки ЄС Джуліан Кінг зазначив, що Росія рік вела кампанію дезінформації стосовно ситуації в Азовському морі

Про це єврокомісар повідомив видання The Guardian.

Кремль рік тому почав дезінформаційну компанію задля зм'якшення суспільної думки стосовно захоплення українських кораблів і моряків.

Джуліан Кінг сказав, що Росія підготувала ґрунт для прийняття рішення про захоплення українських суден й екіпажу за допомогою розповсюдження фальшивих новин.

Російські ЗМІ активно поширювали новини про те, що Україна заразила море холерою і що її секретні служби намагалися доставити ядерну бомбу в окупований Крим.

Кінг заявив, що підрозділ Єврокомісії, що відповідає за освітлення дезінформації, виявив складну мережу розповсюдження брехні, яка витікала з російських джерел.

"Кампанія по дезінформації почалася більше року тому, коли російські ЗМІ почали висувати заяви про те, що київська влада займається днопоглиблювальними роботами на морському дні в Азовському морі, готуючись до заселення флоту НАТО", - сказав Кінг аудиторії в Брюсселі.

Кінг сказав, що платформам соціальних мереж необхідно виявляти і закривати фальшиві акаунти, які розповсюджують дезінформацію. Але він особливо націлився на Google по тому, як пошукова система розставляє пріоритети для новин.

 

новини партнерів

12 липня, 2020 неділя

11 липня, 2020 субота

12 липня, 2020 неділя

11 липня, 2020 субота

10 липня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати