//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Україні збудують ще одну вітроелектростанцію — Орловську

Потужність Орловської ВЕС становитиме 100 мегават. Обсяг інвестицій — 140 мільйонів євро.

Це чергові інвестиції у сектор відновлювальної енергетики! Наступного року в Україні у Запорізькій області запрацює ще одна вітряна електростанція — Орловська. Її потужність становитиме 100 Мегават. Договір про будівництво напередодні підписали компанії ДТЕК та данська Vestas, яка має більш як 35-ти річний досвід роботи у вітроенергетиці.

“Проект буде реалізований у 2019 році. Бюджет проекту перевищує 140 мільйонів євро. Завдяки новій вітровій електростанції станції ми зможемо збільшити обсяг вітрової генерації до 380 млн кВт в рік, знизити більш як 400 тисяч тон викидів. Та створити нові робочі місця”, - розповідає Генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко.

Першу вітряну електростанцію українська компанія збудувала ще 2014-го. Це Ботієвська. Вона на сьогодні найпотужніша в Україні. В стадії активної реалізації ще кілька проектів - дві черги Приморської вітряної та Нікопольської сонячної.

“Ми реалізуємо наші плани по збільшенню портфелю потужностей до 1000 мВт до кінця 2019 року. Загальний об'єм інвестицій складе більше 1 мільярда євро. Сьогодні всі проекти, які збільшать наші потужності, знаходяться у стадії будівництва”, - каже Максим Тимченко.

З 2014-го року у відновлювану енергетику вкладено 1,4 мільярди доларів. Діючі стимули розвитку зеленої енергетики працюють ефективно. та енергетики зазначають, що галузі необхідні нові конкурентні правила гри, а саме – перехід на зелені аукціони. Це забезпечить подальший розвиток зеленої енергетики в Україні та знизить фінансове навантаження на споживачів.

“Темпи відновлювальної енергетики лише зростають. Якщо брати поточний 2018 рік, то за 3 квартали ми отримали 500 мВт додаткових лише в електроенергетиці. Перспектива на наступний рік додатково ще приблизно 700 мВт. Україна, в якій проживає 40 мільйонів населення є цікавими для всіх з точки зору інвестицій в енергетичні проекти”, - заявив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Частка відновлюваної енергетики в загальній структурі енергобалансу на сьогодні становить 2%. Україна взяла на себе зобов'язання наростити цей показник до 2020 року до рівня 11 відсотків, а до 2035 — до 25 відсотків.

 

новини партнерів

‡агрузка...

21 травня, 2019 вівторок

21 травня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати