live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Суд розблокував рахунки фірм, які вважають близькими до Януковичів: заявляє про бездіяльність слідчих

Печерський районний суд Києва зняв арешт із рахунків фірм "Аскор-Інвест", "Гендальф", "Фігаро Еволюшн", "Екотрейд 2016", "Фартісіма", "Фаршмаг", "Ін-Том", які вважають близькими до родини екс-президента України Віктора Януковича

Про це повідомляє прес-служба Печерського райсуду.

"Зважаючи на підвищений суспільний інтерес, прес-служба суду повідомляє наступне. Рішеннями слідчих суддів в період з 06.11.2018 по 05.12.2018 року скасовано арешти на грошові кошти ТОВ «ГЕНДАЛЬФ», ТОВ «ЕКОТРЕЙД 2016», ТОВ «ІН-ТОМ», ТОВ «АСКОР-ІНВЕСТ», ТОВ «ФІГАРО ЕВОЛЮШН», накладені судом протягом червня-вересня 2018 року", - йдеться у повідомленні.

Розморозку рахунків у суді пояснили відсутністю прізвища екс-президента-втікача у матеріалах слідства, а також тим, що слідчі не просили продовжити арешт і взагалі не з'явилися на засідання.

"Повідомляємо, що в жодних документах щодо вказаних осіб, наданих до суду органом досудового розслідування, зазначене прізвище не вказувалось. Крім того, представники органу розслідування, які відповідальні за доведення перед судом необхідності арешту, в судові засідання не з’явились. Також, правоохоронні органи й не зверталися до суду про повторний арешт коштів, як це відбувається практично в щоденній практиці органів слідства в подібних випадках, додавши нові переконливі докази суду", - повідомляє суд.

"Українська правда" зазначає, що, крім справи про недостовірні реєстраційні документи та відмивання коштів, більшість із цих фірм фігурують також у провадженнях, зокрема, щодо розкрадання коштів "Укрзалізниці", а слідство у цій справі вважає причетні фірми такими, що належать сину екс-президента Олександру Януковичу.

новини партнерів

‡агрузка...

17 жовтня, 2019 четвер

17 жовтня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати