//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Австралійська влада хоче отримати "лазівки" до даних Microsoft, Apple, Google та Signal. Вони відмовилися

Microsoft, Apple, Google и Signal заявили, що не планують і технічно не можуть відповідати новим вимогам австралійської влади

Про це повідомляє Motherboard.

Минулого тижня парламент Австралії прийняв новий закон, який теоретично дозволяє урядові країни змусити технічні компанії допомагати правоохоронним органам шляхом модифікації програмного забезпечення, якщо цього вимагатимуть чиновники, щоб отримати будь-яку інформацію, яку вони хочуть.

Це так зване "повідомлення про технічну спроможність" є найбільш суперечливою частиною закону, що, як побоюються критики, дозволить уряду Австралії отримати доступ до програмного забезпечення в обхід шифрування.

"Ми не можемо включити це в Signal", - написав розробник Джошуа Лунд в блозі компанії. "У Signal немає записів про ваші контакти, профілі в соціальних мережах, список розмов, місцезнаходження, аватари, імена, групи", - додав він. "Наскрізно зашифрований вміст кожного повідомлення і голосового або відеодзвінка захищено ключами, які нам абсолютно недоступні. У більшості випадків у нас немає доступу до того, хто кому відправляє повідомлення".

"Хоча ми не можемо включити бекдор в Signal, уряд Австралії може спробувати заблокувати сервіс або обмежити доступ до самого додатку. Історично ця стратегія працювала не дуже добре. Всякий раз, коли сервіси блокуються, користувачі швидко застосовують VPN або інші методи, щоб обійти обмеження", - каже Лунд. "Це не схоже на розумну політику, але ніщо в цьому законопроекті не здається особливо розумним".

Зі схожими заявами з приводу закону вже виступили Apple, Google, Microsoft - вони направили свої листи з різким засудженням змін.

Читайте також: Контролювати не можна, заборонити. Як Росія блокує Telegram та чому це безглуздо

новини партнерів

‡агрузка...

23 квітня, 2019 вівторок

23 квітня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати