live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

НАТО дасть Україні додаткові кошти на логістику, професійний розвиток і реабілітацію військових

Країни НАТО оголосили про рішення виділити додаткові ресурси Україні для програми професійного розвитку НАТО, логістики та медичної реабілітації українських військовослужбовців

Про це 18 грудня у штаб-квартирі Альянсу розповіла віце-прем’єр-міністр України Іванна Климпуш-Цинцадзе, передає "Укрінформ". 

За її словами, Норвегія оголосила про рішення надати додаткових 140 тисяч євро для програми професійного розвитку НАТО, де лідером є Великобританія. Таке рішення було прийнято саме тому, що Україна продемонструвала ефективне використання цього інструменту для підготовки військовослужбовців в різних міністерствах для роботи над тією ж Річною національною програмою співробітництва з НАТО.

Віце-прем’єр також сказала, що 18 грудня міністр оборони Чеської Республіки підписав лист виділення додаткових коштів для трастового фонду з логістики.

Зокрема Німеччина підтвердила, що зробить додатковий внесок у трастовий фонд, де лідером є Болгарія, щодо медичної реабілітації українських військовослужбовців.

"Це означає, що цей трастовий фонд буде наповнений більше ніж на 100 відсотків, і ми зможемо додатково лікувати наших вояків, які потребують допомоги, в країнах-партнерах, у країнах-членах Альянсу, і також зосередити подальшу зусилля на розбудові системного медичного лікування і реабілітації в середині країни", - сказала віце-прем’єр.

Вона нагадала, що минулого тижня Посол України, керівник місії України при НАТО Вадим Пристайко підписав угоду, яка надає можливість ввести в дію трастовий фонд по розмінуванню, яке перетворилося на актуальну проблему для України після початку російської агресії.

новини партнерів

25 вересня, 2020 п'ятниця

24 вересня, 2020 четвер

25 вересня, 2020 п'ятниця

24 вересня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати