live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Іудо, на тебе чекає гілляка": митрополит Симеон про привітання від УПЦ (МП) після переходу до нової церкви


фото: thebabel
Митрополит Вінницький і Барський Симеон заявив про те, що Московський патріархат поливає його брудом

Про це він сказав у інтервю Thebabel.

"Щодо інших: я отримав дуже хороші привітання від інших владик. Наприклад: "Іудо, тобі чекає гілляка", - сказав він.

За його словами, настільки багато зла, жовчі і ненависті він не бачив ніколи з боку архієреїв, священиків і віруючих Московського патріархату. Він сказав, що в Московському патріархаті "любов'ю не пахне, а де немає любові - там немає бога".

Крім того, він заявив, що в УПЦ МП його поливають брудом. А ті, хто належав до Київського патріархату або до Української автокефалної церкви, підтримали його та сказали, що моляться за нього

"Навіть Епіфаній мені подзвонив і сказав: "Сьогодні ми всі служили і молилися за вас. Як ви там?" Це для мене значний момент в житті. Я відкрив очі і побачив, хто був біля мене, яке значення я мав для них всі ці роки", - сказав він. 

На першій службі після собору митрополит заявив, що візьме участь у Об'єднавчому соборі. За його словами, майже усі віруючі та священники, які були на службі, підтримали його та почали аплодувати.

"Я у наших людей уже просив вибачення за те, що двадцять років займався зомбуванням: говорив про УПЦ КП, що її парафіяни - "розкольники", "не хрещені, що не вінчані". Людям важко. Ми ж їм говорили одне. А тепер їм треба сприйняти все зовсім по-іншому. Тим більше московська церква продовжує лякати своїх прихожан: "Тільки ви спасетесь, а вони підуть в пекло", "Російське православ'я - саме рятівне", "Порятунок тільки у нас". Це сектантський підхід", - сказав він.

новини партнерів

21 жовтня, 2020 середа

20 жовтня, 2020 вівторок

21 жовтня, 2020 середа

20 жовтня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати