live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

25 тисяч глядачів безкоштовно подивились нові фільми в рамках "Днів українського кіно"

Андрій Халпахчі (в центрі), Артем Біденко (справа)
25 тисяч глядачів безкоштовно подивились нові українські фільми в рамках проекту "Дні українського кіно" - Київський міжнародний кінофестиваль "Молодість"

Про це під час прес-конференції 27 грудня повідомив генеральний директор КМКФ "Молодість" Андрій Халпахчі.

За три місяці вдалось провести фестиваль "Дні українського кіно" у 15 містах України, де немає кінотеатрів. За цей час покази відвідали понад 25 тисяч глядачів. Проект охопив Закарпатську, Чернівецьку, Івано-Франківську, Одеську, Миколаївську, Херсонську, Запорізьку, Київську, Сумську, Харківську, Луганську, Дніпропетровську та Донецьку області.

"Повернення кінотеатрів до невеликих міст України є не менш важливим, ніж, наприклад, побудова нових автошляхів. Ми вдячні Міністерству інформаційної політики України за фінансову підтримку і розуміння важливості цієї місії. Цим проектом ми сподіваємось привернути увагу суспільства до цієї проблеми, ініціювати постанову Кабінету Міністрів щодо необхідності розбудови та реконструкції кінотеатрів по всій країні", - підкреслив Халпахчі.

Проект відбувався як в Україні, так і за кордоном, із метою зміцнення іміджу нашої держави у світі. Сучасне українське кіно в рамках проекту привезли до США (Нью-Йорк), Канади (Оттава, Монреаль, Торонто), Великої Британії (Лондон) та Португалії (Порту). Майже всі фільми представляли члени знімальних груп, актори та режисери.

Фестиваль "Дні українського кіно" відбувся за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

"Українське кіно сьогодні переживає справжнє відродження - формується індустрія, з’являються нові хороші фільми. Ми як Міністерство поставили перед собою досить амбітне завдання – показати ці фільми мешканцям міст, де немає кінотеатрів. За підсумками можу сказати, що разом з нашими партнерами – кінофестивалем «Молодість» - ми це завдання успішно виконали", - зазначив державний секретар міністерства інформаційної політики України Артем Біденко.

Команда фестивалю привозила із собою усю необхідну апаратуру: великий екран шириною 6 метрів із проектором, обладнання для демонстрації фільмів у цифровому форматі, професійний звук тощо. Фільми демонструвалися у сучасному цифровому форматі.

новини партнерів

‡агрузка...

17 жовтня, 2019 четвер

16 жовтня, 2019 середа

17 жовтня, 2019 четвер

16 жовтня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати