15-річна українка Дарина Лопатецька перемогла на тенісному турнірі ITF у Гонконзі

15-річна українська тенісистка Дарина Лопатецька виграла свій третій професійний турнір в кар'єрі

У фіналі змагань ITF в Гонконзі Лопатецька обіграла Барбору Штефкову з Чехії - 6:4, 6:2, повідомляє Трибуна.

Матч тривав 1,5 години.

За всі п'ять матчів на турнірі 15-річна українка не віддала суперницям жодного сету.

Призовий фонд турніру склав $25 тис

За перемогу Лопатецька отримає 50 очок в рейтинг WTA.

Титул в Гонконзі став для Лопатецької третім в кар'єрі. Минулого року Дарина виграла два 15-тисячника в Анталії і Байі. Сьогоднішня ж перемога, яка наразі є найбільшою в кар'єрі спортсменки, дозволить їй закріпитися в топ-500, додає UA-Футбол.

Повне відео поєдинку

• Влітку Лопатецька стала першою тенісисткою 2003 року народження, яка виграла турнір ITF Pro Circuit.