live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Ми святкуємо свято людини, яка починає по-Божому жити", - предстоятель УГКЦ Святослав про Різдво Христове

Життя та служіння Ісуса Христа стало прикладом того, як має жити кожна людина і як вона має ставитися до інших

Про це очільник Української греко-католицької церкви Святослав (Шевчук) заявив на Святвечір, 6 січня 2018 року, в ефірі Еспресо.TV.

"Свято Різдва це є свято великої близькості між Богом і людиною", бо, як зазначив він, "сам Творець став людиною".

Читайте також: Вся родина за столом! Рецепти 12 найсмачніших пісних страв Святвечора

"До Різдва і в релігійному, і в філософському греко-римському середовищі вважалося, що між Богом і людиною є величезне провалля, величезна відстань, як між кимось, хто є вічний, і тим, хто є смертним. І ось ця відстань є подолана. Бог зробив крок до людини, Бог зблизився настільки до нас, що став одним з нас. Тому каже Христос, що він не соромиться нас з Вами називати своїми братами і сестрами, будучи нашим Богом", - пояснив предстоятель УГКЦ.

Читайте також: Ой радуйся, земле! Два Різдва - одна радість: історія свята, його сакральний зміст, традиції святкування

Окрім того, що пришестя Ісуса Христа на землю є "центральною подією людської історії", наголосив він, його його життя стало прикладом того, як має жити кожна людина і як вона має ставитися до інших.

Читайте також: Дозвольте колядувати! Топ-20 колядок і щедрівок, найулюбленіших у народі

"...Ми святкуємо не лише близькість Бога до нас, ми святкуємо свято людини, яка починає по-Божому жити. Бог стає одним знас, починає жити по-людському, а людина починає жити по-Божому. Отож, ми повинні у світлі Різдва навчитися дивитися на світ, на себе, на один одного, на суспільство Божими очима. Дивитися очима того, хто прийшов щоби нам послужити, для того щоб виконати найвищу владу, яку він має, як владу служіння для добра - для добра людини, для добра цілого людства. Отож, свято Різдва - це є свято Бога з людиною, свято людини в Бозі, свято воплочення Божої істини, Божої правди, яка є сьогодні присутня між нами", - зазначив очільник українських греко-католиків. 

новини партнерів

19 січня, 2020 неділя

19 січня, 2020 неділя

18 січня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати