live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

WhatsApp тестує доступ до додатку за відбитком пальця на Android

Зараз WhatsApp не вимагає пароля або PIN-коду для відкриття, і будь-хто може отримати доступ до вашого профілю, якщо ваш телефон розблоковано. Тепер компанія працює над вирішенням цієї проблеми

Про це повідомляє Android Authority.

WhatsApp тестує перевірку особи за відбитком пальця в версії додатка для Android. Після включення вам потрібно відсканувати палець, щоб відкрити програму за допомогою значка додатка, спливаючих повідомлень або ж із зовнішніх пристроїв.

Крім того, ви можете використовувати облікові дані пристрою (імовірно, ваш PIN-код) замість відбитка пальця, якщо хочете. Це може стати в нагоді, якщо ваш сканер відбитків пальців вибагливий або зламаний.

Варто відзначити, що аутентифікація по відбитку пальця в WhatsApp є загальною. Таким чином, ви не можете приховати певні розмови і контакти за біометричною стіною.

WABetaInfo додає, що ця функція буде доступна для всіх Android-пристроїв зі сканерами відбитків пальців, що працюють під управлінням Marshmallow або більш пізньої версії. Функціональність все ще знаходиться на альфа-стадії розробки і до її фактичного запуску пройде кілька місяців 

Якщо ви не можете чекати до тих пір,то кілька брендів смартфонів вже дозволяють приховувати додаток за відбитком пальця. Таким чином, якщо у вас є недавно випущений телефон OnePlus, Samsung або Xiaomi, ви вже можете заблокувати свої додатки.

новини партнерів

28 вересня, 2020 понеділок

28 вересня, 2020 понеділок

27 вересня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати